„Zapraszamy na wyjątkowe spotkanie z projektantkami i projektami z całego kraju, którzy przybywają do nas na ten wyjątkowy weekend ze swoimi najnowszymi realizacjami.

Wśród wyróżniających się w tym sezonie marek znajdziecie prawdziwe perełki. Ich kolekcje odzwierciedlają energię świeżości i lekkości, a intensywne kolory i wzory inspirowane są naturą, geometrią, a czasami także zwykłą tęsknotą za słonecznym latem. Prezentowane przez nas marki nie tylko podążają za trendami, ale także je kreują, wprowadzając nowe spojrzenie polski design i rzemiosło” – mówią organizatorzy.

Debiuty na TDD

Na najbliższych targach pojawi się kilka nowych marek. Pierwsza z nich to Baaura, czyli marka ręcznie plecionych lamp, tworzonych jednoosobowo, z udziałem pasji. To nie tylko abażury, to obiekty, które mają inspirować, zachęcać do obserwacji, sprawiać by widz zagłębił się i podróżował w mnogości kształtów, form, linii i przenikających się, często zaskakująco mieszających barw. Twórcą marki oraz autorem lamp jest wrocławski projektant Bartek Augustyniak.

Z kolei Zuza Badowska z not.bad zabierze nas po raz pierwszy w nostalgiczną podróż w stronę designu nawiązującego do czasów PRL-u prezentując na TDD przepiękne szklane i ceramiczne formy użytkowe.

Alchemia Lasu zaprezentuje nam także debiutancko synergię mocy lasów i łąk zamkniętą w słoiku. Twórców marki inspiruje siła i majestatyczność lasów i natury wraz z całą swą obfitością dzikich i pięknych roślin.

A to nie wszystkie nasze nowości! Po więcej zapraszamy już 18 i 19 maja.

A oprócz debiutów…

Pojawią się także marki dobrze już znane odwiedzającym wrocławskie targi. Karolina Krawczyk z Pangzi Ceramics na majową edycję TDD przygotowuje wyjątkowy wybór swoich najnowszych porcelanowych prac. Prace Karoliny skierowane są do miłośniczek i miłośników niekonwencjonalnych rozwiązań oraz osób z odrobiną poczucia humoru połączoną z upodobaniem do nowoczesnej elegancji.

Jak zapewniają organizatorzy, TARGI DOBRY DESIGN to także odpowiedzialne zakupy, to postawa konsumencka, która uwzględnia aspekty społeczne, ekologiczne i ekonomiczne: „Dlatego zachęcamy by wybierać produkty, które nie tylko spełniają nasze potrzeby, ale także wspierają lokalną społeczność i dbają o przyszłość naszej planety”.

A oto zaledwie kilka marek, które przygotowują dla Was nowości na TDD LATO.

Fox&Jewelry, LUKATO, Qźniar, OTO jewelry, Petit Lights, Up-life – biżuteria.
MONIfaktura, Clay kolektyw, Ola Bena, Manilove, Lidia FiliPawlak – ceramika
Beatnik, dziki_las.collages, Blackberry Fields – plakat i ilustracja
Aurelia & Zwei frauen, Bucle, Habuntay, Ohbemore, Yes To Dress, INTENSI, LIK – autorska moda
Opcja Natura, BIOSOMA, Makutu, OliveLove – kosmetyki naturalne
Poławiacze Pereł i CLAROSCURO – książki
Laluna_candles – świece sojowe
Mięta i Mucha Nie Siada Torebki – torebki

„Już od 10 lat zapewniamy dużą różnorodność i wysoki poziom prezentowanych przez nas propozycji. Zajmujemy dwie kondygnacje CONCORDIA DESIGN WROCŁAW – parter i 4 piętro. Podczas najbliższej edycji zobaczycie u nas blisko 80 marek z czego ok 20 zadebiutuje na naszych targach” – dodają organizatorzy.

MAGAZIF objął wydarzenie patronatem medialnym.

TARGI DOBRY DESIGN LATO 2024
Oceń ten artykuł

How useful was this post?

Click on a star to rate it!

0 / 5. 0

No votes so far! Be the first to rate this post.

Redakcja MAGAZIF

Artykuły redakcji portalu MAGAZIF.com

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama