Odchowalnik dla kurcząt i lampa dla ludzi

Że lubisz design, to wiemy. A może dodatkowo jesteś młodym mieszkańcem wielkiego miasta i rozczula Cię widok małych kurczątek? Mamy coś dla Ciebie!

stoisko z lampą-odchowalnikiem

Wystawa blisko.bliżej na 11. edycji Łódź Design Festival

Pomysł jest nietuzinkowy: hodować kurczaki w mieście. Agnieszka Surma, absolwentka wzornictwa na Wydziale Sztuki Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie, zaprezentowała na wystawie blisko.bliżej podczas tegorocznego Łódź Design Festival odchowalnik dla kurcząt, który po spełnieniu swojej podstawowej funkcji staje się… wiszącą lampą.

Odchowalnik dla kurcząt i lampa dla ludzi

wisząca lampa odchowalnik

Lampa, która była odchowalnikiem

Zestaw do domowej hodowli ptactwa domowego składa się z kilku elementów, przede wszystkim z plastikowej kopuły z lampą grzewczą i karmnika, czyli podstawy z termostatem. Zobaczcie sami!

ciekawa prezentacja na podłodze

Odchowalnik dla kurcząt i lampa

kurczęta w lampie odchowalniku

Odchowalnik dla kurcząt i lampa

Oprac. na podst.:
facebook.com/wzornictwoup
lodzdesign.com

Oceń ten artykuł

How useful was this post?

Click on a star to rate it!

0 / 5. 0

No votes so far! Be the first to rate this post.

Magdalena Torczyńska-Moradi autor MAGAZIF.com

Pisze od ósmego roku życia, wyżywa się redaktorsko od 2007 roku. Łączy w sobie skrajności, o których boją się szepnąć nawet syczące S i złowrogie Ó z tysięcy stron, których dotknęła. Nigdy nie umiała rysować, śpiewać, grać na instrumentach ani w koszykówkę, więc pozostała jej rzeźba, tyle że w słowach. Robi to z przyjemnością, prowadząc własną firmę Tekstem. Redaguje, pisze i pilnuje, żeby inni robili to ładnie. W przyszłości ma zamiar też zadbać o najmłodszych czytelników, dokładając kilka cegiełek do rynku wydawnictw dziecięcych.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama