Anna Andrzejewska: ROTO, czyli biurko, które może więcej

Biurko sprzyjające utrzymaniu porządku to nieoceniona pomoc w codziennej pracy. Poznajcie ROTO, które wychodzi naprzeciw oczekiwaniom wszystkich tych, którzy lubią gdy wszystko jest na miejscu. Właściwym miejscu.

ROTO jest biurkiem o poszerzonym programie użytkowym. Wykorzystuje przestrzeń wertykalną bez konieczności zawieszania dodatkowych elementów na ścianie. Powstało z myślą o użytkownikach, którzy cenią sobie ład na blacie biurka.

ROTO to biurko dla wszystkich tych, którzy cenią porządek w miejscu pracy

Innowacyjny system obrotowy znajduje się w wewnątrz łącznika. Frez wykonany w drążku bukowym umożliwia połączenie ramienia z trójnikiem po przekręceniu o 180°. Zaproponowane rozwiązanie regulacji wysokości pozwala w prosty sposób dostosować biurko do własnych potrzeb. Poziome ramiona, które obracają się o 360° służą do zawieszania i przechowywania akcesoriów biurowych, dokumentów i najpotrzebniejszych rzeczy.

Autorka Projektu jest studentką wzornictwa na ASP we Wrocławiu, obecnie przygotowuje dyplom w Katedrze Wzornictwa Przemysłowego. Ukończyła również Autorskie Licea Artystyczne i Akademickie we Wrocławiu, zdobywając tytuł plastyka i broniąc, z wynikiem bardzo dobrym, pracę ze specjalizacji technik graficznych. Otrzymała stypendium Prezesa Rady Ministrów za najwyższą średnią w Liceum oraz stypendium rektora dla najlepszych studentów. Od najmłodszych lat przejawiała zdolności plastyczne, które wielokrotnie zostały nagrodzone. Oprócz projektowania jej pasją są: malarstwo, rzeźba, linoryt, grafika oraz moda. W designie poszukuje nowych i funkcjonalnych rozwiązań, które ułatwią codzienną pracę.

Data opracowania projektu: styczeń 2017
Data realizacji projektu: maj 2017

biurko roto ze złożonymi elementami osłaniającymi

białe biurko z elementami osłaniania z szarej tkaniny

białe biurko z elementami osłaniania z szarej tkaniny od przodu

elementy składowe biurka Roto

Oceń ten artykuł

How useful was this post?

Click on a star to rate it!

0 / 5. 0

No votes so far! Be the first to rate this post.

Redakcja MAGAZIF

Artykuły redakcji portalu MAGAZIF.com

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama