Aktualny motyw: Okienne stylizacje

Logo anwis mecenas motywu

MECENAS MOTYWU

Przechowuj ubrania z klasą, czyli z ernestrust. Garderoba na wymiar

Poranki są spokojniejsze, piękna kolekcja butów wreszcie jest wyeksponowana, a Twoja troska o stan ubrań – niepotrzebna. Lekiem na cały ubraniowy chaos staje się przemyślana garderoba. Ale spokojnie, nie musisz sam jej wymyślać. To zrobią za Ciebie eksperci od erenstrust.

Jeżeli starasz się żyć komfortowo i otaczać eleganckimi meblami, z pewnością myślisz o aranżacji wnętrza całościowo. Ty albo architekt, który pomaga Ci urządzać apartament lub dom. Nowoczesne wnętrze raczej nie bywa obwieszone ubraniami, na które przeznaczamy (coraz to większe) szafy. A gdyby tak szafy zastąpić elegancką garderobą? Producent ekskluzywnych mebli na wymiar ernestrust zaprasza nas do garderoby na wskroś nowoczesnej i jednocześnie stylistycznie dopasowanej do reszty pomieszczenia. Jeżeli mamy szczęście, to garderoba może zająć też cały pokój, i stać się minienklawą, w której znajdzie się miejsce i na szpilki, i na wygodny fotel.

elegancka garderoba od ernestrust zestawienie trzech realizacji w czarnym kolorze ciemne szuflady w eleganckiej garderobie od ernestrust
Producent ekskluzywnych mebli na wymiar ernestrust zaprasza nas do garderoby na wskroś nowoczesnej i jednocześnie stylistycznie dopasowanej do reszty pomieszczenia

Wyższość garderoby nad szafą: ekspozycja

Tego chyba nie trzeba mówić, ale na wszelki wypadek przypomnijmy: dzięki garderobie wszystkie ubrania są pięknie wyeksponowane i nie grozi nam szukanie w najrozmaitszych kątach pasków ani kapeluszy. Tu wszystko ma swoje miejsce – na specjalnych wysuwanych wieszakach dobrze się czują spodnie, klasyczne wieszaki rozmieszczone na drążkach na różnej wysokości chętnie podtrzymają koszule, bluzki, marynarki i garnitury, a nawet długie płaszcze i okrycia zimowe. Ba, dzięki zastosowaniu wytrzymałych materiałów i odpowiedniego montażu w garderobie od ernestrust bezpiecznie zawisną ciężki kombinezon motocyklowy i spodnie narciarskie.

elegancka garderoba od ernestrust w jasno brązowym kolorze

Swoboda i brak zagnieceń

Kto z nas nie miał w swojej szafie miejsca, które bardziej przypomina strefę zgniotu niż wolną przestrzeń w zakamarku mebla? Cieńsze ubrania dostają się tam błyskawicznie, a tzw. strefa zgniotu w magiczny sposób się powiększa, zajmując wszystkie wolne przestrzenie. W końcu mamy na półkach i w rogach więcej ubrań niż w widocznych miejscach, a więc chodzimy ciągle ubrani w to samo albo ciągle sfrustrowani, że znów nie udało się odnaleźć ulubionej bluzki. Nawet jak już nam się uda zlokalizować tę bluzkę, to jest ona tak wygnieciona, że trzeba by ją oddać do prasowania profesjonaliście.

elegancka garderoba od ernestrust jasno brązowe wykończenie z przeszkloną szafka na buty

Dzięki nowoczesnej garderobie każda rzecz wisi lub leży swobodnie, a my mamy do niej dobry dostęp. Nawet jeżeli jesteśmy ekstremalnymi bałaganiarzami… to w otoczeniu ekskluzywnych materiałów, wysokiej jakości wykończeń, eleganckich uchwytów i nietuzinkowych frontów jakoś tak nie wypada… Odkładamy zatem ubrania na miejsce. W przypadku tych ulubionych możemy nawet tę czynność celebrować.

elegancka garderoba od ernestrust w brązowym kolorze z dekoracją ze starych walizek wyjątkowe siedzisko z szufladami w eleganckiej garderobie od ernestrust elegancka garderoba od ernestrust wysunięte jasno brązowe szuflady

Planując urządzenie w domu garderoby, warto potraktować to jak inwestycję na lata. Inwestycję w ład, porządek, swój dobry humor i utrzymanie nierzadko cennych ubrań, sprzętu i biżuterii w nienagannym stanie. Od kiedy mamy do dyspozycji takie możliwości skomponowania stylowej garderoby, jakie daje nam na złotej tacy ernestrust, zwykłe szafy czy – o zgrozo – garderoby potraktowane jak niechlujne składziki rzeczy wszelakich raczej budzą w nas wyrzuty sumienia. Bo przecież można z taką czułością potraktować każdą parę butów i każdą marynarkę…

ekskluzywna ciemna szafka w eleganckiej garderobie od ernestrust

Fot. i oprac. na podst.:
mat. prasowe ernestrust

ernestrust

Czytaj więcej

Wnętrza / aranżacje i projekty wnętrz

Ciepło i harmonia – mieszkanie Julii Wieniawy
Ciepło i harmonia – mieszkanie Julii Wieniawy

Dwupoziomowe mieszkanie aktorki zostało zaprojektowane tak, by emanowało ciepłem i dalekowschodnią harmonią, a przy tym wyzwalało kreatywną energię do pracy. Balijskie inspiracje z miłością do jogi w tle przeplatają się tutaj z nowoczesnymi rozwiązaniami, które czynią tę przestrzeń bardzo komfortową.

Wnętrza / aranżacje i projekty wnętrz

Nowoczesny look pałacowych wnętrz pod Chicago
Nowoczesny look pałacowych wnętrz pod Chicago

Wnętrza słynnej rezydencji na przedmieściach Chicago zostały gruntownie odrestaurowane. Budynek powstał w latach 30., jednak dziś jego przestrzeń jest nie tylko elegancka, ale i nowoczesna. M.in. dzięki ekskluzywnym meblom ernestrust.

garderoby i szafy

Czytaj więcej

Wyposażenie / meble, dekoracje, dodatki do domu

szafa jasna i jasny fotel w przytulnym pokoju ikona magazif
Jak zmienić wygląd szafy przesuwnej?

Odnowienie szafy przesuwnej wcale nie wymaga specjalistycznej wiedzy z dziedziny materiałoznawstwa czy konserwacji. Istnieje bowiem bardzo prosty sposób na to, jak zamienić wysłużony model w pięknie prezentujący się egzemplarz i to praktycznie bez żadnego wysiłku. W tym celu potrzebna będzie tylko jedna rzecz!

Wnętrza / aranżacje i projekty wnętrz

Pokój na poddaszu: funkcjonalne pomieszczenie
Pokój na poddaszu: funkcjonalne pomieszczenie

Szczęśliwi posiadacze piętrowych domów często muszą się mierzyć z jednym, podstawowym wyzwaniem – jak zaaranżować przestrzeń pod tzw. skosami. Jak zaaranżować pokój na poddaszu? Urządzić tam biuro, sypialnię, czy coś innego? Dobra wiadomość jest taka: sprytne rozwiązania sprawią, że każdy z tych pomysłów jest dobry i możliwy do realizacji!

przechowywanie

Czytaj więcej

Wyposażenie / meble, dekoracje, dodatki do domu

Pomysły na przechowywanie w kuchni i organizację szafek
Pomysły na przechowywanie w kuchni i organizację szafek

Naczynia, garnki, sztućce, przybory kuchenne, akcesoria kuchenne, a nawet zakupione produkty spożywcze czy środki czystości – wszystkie one znajdują się w kuchni. Jak sprawić, by były na wyciągnięcie ręki? Oto sprytne pomysły na przechowywanie w kuchni

ludzie

Marie Kondo: magia sprzątania i przechowywania
Marie Kondo: magia sprzątania i przechowywania

Marie Kondo i stworzona przez nią metoda utrzymania porządku, bazująca na znajomości filozofii, na którą składa się szereg metod KonMari, to sposób… wyrzucania rzeczy, mający sprzyjać stworzeniu, utrzymaniu porządku. Na czym polega tak znana „Magia sprzątania” i co możemy wynieść z jej idei?