Aktualny motyw: Kuchnie i garderoby szyte na miarę

Mecenas motywu

Przechowuj ubrania z klasą, czyli z ernestrust. Garderoba na wymiar

Poranki są spokojniejsze, piękna kolekcja butów wreszcie jest wyeksponowana, a Twoja troska o stan ubrań – niepotrzebna. Lekiem na cały ubraniowy chaos staje się przemyślana garderoba. Ale spokojnie, nie musisz sam jej wymyślać. To zrobią za Ciebie eksperci od erenstrust.

Jeżeli starasz się żyć komfortowo i otaczać eleganckimi meblami, z pewnością myślisz o aranżacji wnętrza całościowo. Ty albo architekt, który pomaga Ci urządzać apartament lub dom. Nowoczesne wnętrze raczej nie bywa obwieszone ubraniami, na które przeznaczamy (coraz to większe) szafy. A gdyby tak szafy zastąpić elegancką garderobą? Producent ekskluzywnych mebli na wymiar ernestrust zaprasza nas do garderoby na wskroś nowoczesnej i jednocześnie stylistycznie dopasowanej do reszty pomieszczenia. Jeżeli mamy szczęście, to garderoba może zająć też cały pokój, i stać się minienklawą, w której znajdzie się miejsce i na szpilki, i na wygodny fotel.

elegancka garderoba od ernestrust zestawienie trzech realizacji w czarnym kolorze ciemne szuflady w eleganckiej garderobie od ernestrust
Producent ekskluzywnych mebli na wymiar ernestrust zaprasza nas do garderoby na wskroś nowoczesnej i jednocześnie stylistycznie dopasowanej do reszty pomieszczenia

Wyższość garderoby nad szafą: ekspozycja

Tego chyba nie trzeba mówić, ale na wszelki wypadek przypomnijmy: dzięki garderobie wszystkie ubrania są pięknie wyeksponowane i nie grozi nam szukanie w najrozmaitszych kątach pasków ani kapeluszy. Tu wszystko ma swoje miejsce – na specjalnych wysuwanych wieszakach dobrze się czują spodnie, klasyczne wieszaki rozmieszczone na drążkach na różnej wysokości chętnie podtrzymają koszule, bluzki, marynarki i garnitury, a nawet długie płaszcze i okrycia zimowe. Ba, dzięki zastosowaniu wytrzymałych materiałów i odpowiedniego montażu w garderobie od ernestrust bezpiecznie zawisną ciężki kombinezon motocyklowy i spodnie narciarskie.

elegancka garderoba od ernestrust w jasno brązowym kolorze

Swoboda i brak zagnieceń

Kto z nas nie miał w swojej szafie miejsca, które bardziej przypomina strefę zgniotu niż wolną przestrzeń w zakamarku mebla? Cieńsze ubrania dostają się tam błyskawicznie, a tzw. strefa zgniotu w magiczny sposób się powiększa, zajmując wszystkie wolne przestrzenie. W końcu mamy na półkach i w rogach więcej ubrań niż w widocznych miejscach, a więc chodzimy ciągle ubrani w to samo albo ciągle sfrustrowani, że znów nie udało się odnaleźć ulubionej bluzki. Nawet jak już nam się uda zlokalizować tę bluzkę, to jest ona tak wygnieciona, że trzeba by ją oddać do prasowania profesjonaliście.

elegancka garderoba od ernestrust jasno brązowe wykończenie z przeszkloną szafka na buty

Dzięki nowoczesnej garderobie każda rzecz wisi lub leży swobodnie, a my mamy do niej dobry dostęp. Nawet jeżeli jesteśmy ekstremalnymi bałaganiarzami… to w otoczeniu ekskluzywnych materiałów, wysokiej jakości wykończeń, eleganckich uchwytów i nietuzinkowych frontów jakoś tak nie wypada… Odkładamy zatem ubrania na miejsce. W przypadku tych ulubionych możemy nawet tę czynność celebrować.

elegancka garderoba od ernestrust w brązowym kolorze z dekoracją ze starych walizek wyjątkowe siedzisko z szufladami w eleganckiej garderobie od ernestrust elegancka garderoba od ernestrust wysunięte jasno brązowe szuflady

Planując urządzenie w domu garderoby, warto potraktować to jak inwestycję na lata. Inwestycję w ład, porządek, swój dobry humor i utrzymanie nierzadko cennych ubrań, sprzętu i biżuterii w nienagannym stanie. Od kiedy mamy do dyspozycji takie możliwości skomponowania stylowej garderoby, jakie daje nam na złotej tacy ernestrust, zwykłe szafy czy – o zgrozo – garderoby potraktowane jak niechlujne składziki rzeczy wszelakich raczej budzą w nas wyrzuty sumienia. Bo przecież można z taką czułością potraktować każdą parę butów i każdą marynarkę…

ekskluzywna ciemna szafka w eleganckiej garderobie od ernestrust

Fot. i oprac. na podst.:
mat. prasowe ernestrust

ernestrust

Czytaj więcej

Aktualności

plakat kampanii ernestrust Zamów kuchnię bez wychodzenia z domu
#zostanwdomu: ernestrust

W czasie trudnej sytuacji spowodowanej koronawirusem, wiele marek stara się normalnie funkcjonować. To właśnie ich prezentacji dokonujemy w ramach cyklu #zostanwdomu, promującego przede wszystkim zakupy online. Zobaczcie, co w tym czasie oferuje Wam ernestrust.

wnętrza

szara kuchnia z zielonymi meblami od ernestrust we wnęce wykończoną czarnym kamieniem
Barwy smaku – kuchnie od ernestrust

Poza wyjątkami typu „smażone powietrze” (wł. aria fritta) serwowanymi w kuchni molekularnej – jedzenie zawsze ma kolor. Zastanówmy się jednak, czy aprobując kolory w kuchni, nie pomijamy czasem jej fundamentu – mebli kuchennych. Bez nich najlepsze danie nie ma szans powstać, a nawet jeśli powstanie, to nie da się wydobyć jego potencjału estetycznego. Ten potencjał wydobywa kolor.

wnętrza

garderoba z ciemną zabudową z białym plisowanym siedziskiem po środku ciemnej drewnianej podłogi
Duet idealny, czyli pomysły na garderobę w sypialni

Jak urządzić garderobę w sypialni, aby pomieścić w niej wszystkie nasze garsonki, jeansy i kapelusze? Otóż jest kilka sposobów, aby nawet w niewielkiej sypialni wystarczyło miejsca na wszystko.

Wyposażenie

elegancka ciemna garderoba Komandor z centralną szafką na dodatki na tle przeszklonych drzwi szaf
Obiekt wnętrzarskich westchnień: jak urządzić garderobę?

Garderoba – to słowo-klucz do damskiego serca, ale też remedium na nieporządek w męskiej szafie. Na samodzielne pomieszczenie podniesione do rangi saloniku odzieżowego, czyli garderoba typu walk-in coraz częściej możemy sobie pozwolić. Jak jednak dobrze urządzić garderobę?

przechowywanie

Czytaj więcej

Aktualności

rodzina w kuchni podczas wyjmowania rzeczy szafki
#zostanwdomu: Peka

Pomimo trudnej sytuacji na rynku, wiele firm pracuje tak jak dotąd, starając się wykorzystać działania online. Jedną z nich jest Peka. O to, jak radzi sobie marka zapytaliśmy Anitę Łopatkę, marketing managera.

wnętrza

pokój dziecięcy w stylu Montessori od KUUDO drewniane szafki z zabawkami obok białego niskiego stolika
Naturalnie i w zasięgu ręki: pokój dziecięcy w duchu Montessori

Pedagogika Montessori. O co dokładnie w niej chodzi? Przede wszystkim o podążanie za dzieckiem, uważność oraz pokazanie, że istnieje alternatywa dla wszędobylskiego plastiku. Również, a może i przede wszystkim w aranżacji dziecięcego pokoju. Pedagogika Marii Montessori była inspiracją dla jednego z projektów, jaki powstał w pracowni KUUDO.